Çankaya Su Kaçağı Tespiti

Çankaya su kaçağı tespiti ve tamiri konusunda yardıma ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. 15 yıl deneyimli ustalarımızda Rothenberg marka Alman malı makinelerimizin ısı dedektörü ve ses dinleme özelliği ile duvar arkasındaki su kaçaklarını tespit ediyoruz. Bu durumda da eskisi gibi duvarlarınızı yakıp gözle onaya gerek kalmıyor. Sadece belirli alan kırılarak açılıyor ve bu durumda duvarınız daha az hasar görerek size maliyet oluşturmuyor, odalarınızı kirletmiyoruz.

Eski su tesisatçısı olan firmalar, maalesef geleneksel yöntemler üzerinde ısrar ederek, su kaçaklarının bulunmasında kırma ve dökme gibi işlemlere başvuruyorlar. Hazar Tesisat olarak sürekli teknolojiyi takip ediyor ve kendisini yenileyen ekibiyle beraber, kırma ve dökme uygulamalarına başvurmadan, su kaçaklarının tespit edilmesini sağlıyor. Bunun için bilgisayar sistemli elektronik cihazları kullanarak, noktasal su kaçakları tespitlerini yapabiliyor.

Çankaya Su Kaçağı Tespiti İçin Ne Yapılmalı?

Çankaya’nın her yerinde su kaçaklarının tespit edilmesi için hizmet veriyoruz. Ev veya iş yerlerinizde yaşadığınız su sızıntıları, büyük sorunlara yol açmadan önce onarılmalıdır. Eğer su sayacınız sürekli çalışıyor ve ay sonunda su faturalarınız yüksek geliyorsa, su kaçağından şüphelenmeniz gerekir. Su tesisatından kaynaklı kaçaklarda duvarlarınızda kötü görüntü meydana gelir. Damlamalar ve duvarın kabarması gibi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için acil önlem alınması gerekir. Eğer duvarınızdan, borularınızdan ya da musluklarınızdan su damladığını gözle tespit edebiliyorsanız ve sorunun kendi çabalarınız ile çözülemeyeceği kanaatine vardıysanız ustalarımızı arayarak bilgi edininiz.

Çankaya Su Kaçağı Tespit Hizmeti

Çankaya su kaçağı bulma konusunda birçok iş yerine, bina ve dairelere hizmet veren Hazar Tesisat sahip olduğu mutlu müşterilerinin referansı ile kalitesini tüm Ankara’ya taşımayı hedefliyor. Profesyonel düzeyde 15 yıllık tecrübe ve son teknoloji makineler ile su kaçağı tespit ihbarı aldığımız yere en hızlı şekilde geliyor ve sorunu aynı şekilde hızlıca çözüyoruz.

7/24 Çankaya içinde su kaçağı tespit ve tamir hizmeti veriyoruz. Eğer sizde bir su kaçağı ile karşı karşıya iseniz ustalarımızı arayıp bilgi almaktan çekinmeyin. Tüm hizmetlerimiz bir yıl garantili olup kullanılan ürünlerin 2 yıl garantisini veriyoruz.

Ankara Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri için tıklayın.

 

1
Merhaba bizimle Whatsaap'tan iletişime geçmek için sağ alt taraftaki butona tıklayınız.
Powered by